2017-2018

2016-2017

Sauli Sinkkonen, noul jucător al Zalăului

July 21, 2019

Volei Municipal Zalău continuă seria transferurilor în vederea formării lotului pentru noul sezon competiţional. Cu o înălțime de 201cm, Sauli Sinkkonen va evolua la Zalău pe poziția de centru. Divizia A1 va debuta pe 12 octombrie, urmând ca echipa noastră să evolueze în prima etapă pe teren propriu cu CSM București. În Cupa României, Volei

Read More…

Programul complet sezon 2019-2020

Divizia A1 va debuta pe 12 octombrie, urmând ca echipa noastră să evolueze pe teren propriu cu CSM București. În Cupa României, Volei Municipal Zalău va evolua în sferturile de finală împotriva câștigătoarea partidei dintre CSM București și Știința Explorări Baia Mare.

Încă un sezon la VMZ pentru Cristian Bartha

July 18, 2019

Coordonatorul echipei naționale Cristian Bartha, va continua încă un sezon la echipa noastră. Echipa pentru noul sezon până la această oră. Stafful tehnic va fi alcătuit de: Bogdan Tănase antrenor principal și Bogdan Nicolae antrenor secund.  Divizia A1 va debuta pe 12 octombrie, urmând ca echipa noastră să evolueze în prima etapă pe teren propriu

Read More…

Bogdan Tănase este noul antrenor principal

July 16, 2019

Bogdan Tănase a fost de acord cu oferta conducerii clubului ACS Volei Municipal Zalău iar în cursul zilei de ieri, a semnat contractul pentru următorul sezon competițional. Tănase a fost secundul reputatului Stelian Moculescu la VfB Friedrichshafen, echipă cu care a cucerit titlul Germaniei, iar ca principal pregătește naţionala Ungariei. În sezonul trecut a fost

Read More…

Bun venit Ovidiu DARLACZI

Volei Municipal Zalău continuă seria transferurilor în vederea formării lotului pentru noul sezon competiţional. DARLACZI Ovidiu a semnat un contract pentru sezonul 2019-2020. Divizia A1 va debuta pe 12 octombrie, urmând ca echipa noastră să evolueze în prima etapă pe teren propriu cu CSM București. În Cupa României, Volei Municipal Zalău va evolua în sferturile de finală