Universitatea Cluj 1 - 3 Municipal Zalău

October 6, 2018 - 11:00 at Sala Polivalentă Craiova

CUPA ”Radu ZAMFIRESCU”

Volei Municipal Zalău – Universitatea Cluj  3-1 ( 20:25, 25:12, 25:17, 25:15 )

Volei Municipal Zalău s-a calificat în 16-imile Cupei Challenge

November 14, 2018

Volei Municipal Zalău s-a calificat în şaisprezecimile Cupei Challenge, după ce a învins, marţi, pe teren propriu, cu scorul de 3-0 (25-14, 25-14, 28-26) echipa muntenegreană Buducnosct Podgorica. VMZ: Leonardo Dal Bosco 6 puncte, Răzvan Mihalcea 8p, Rareş Bălean 6p, Mihai Gheorghiţă 3p, Cristian Bartha 4p, Ciprian Matei 9p, Matheus Dal Bosco 1p, Miroslav Gradinarov 10p, Spînu Andrei 10p. Nikolay Jeliazkov

Read More…

Volei Municipal Zalău, la un pas de 16-imile Cupei Challenge

November 13, 2018

Echipa noastră va juca pe teren propriu manșa retur din faza calificărilor Cupei Challenge cu echipa din Muntenegru, Buducnost Podgorica, partida fiind programată marți de la ora 18,00 la Sala Sporturilor „Gheorghe Tadici”. În tur, Volei Municipal Zalău a câștigat în Muntenegru cu scorul de 3-0, în fața echipei Buducnost Podgorica după 65 de minute

Read More…

Vino și tu alături de Volei Municipal Zalău! Marți, meci cu Buducnost Podgorica, de la ora 18,00

November 11, 2018

Fii al șaptelea jucător la fiecare meci al echipei Volei Municipal Zalău, pentru a ne susține să devenim Campioni! Volei Municipal Zalău primește vizita echipei Buducnost Podgorica în manșa retur din faza calificărilor Cupei Challenge, partida fiind programată marți 13 noiembrie de la ora 18,00 la Sala Sporturilor „Gheorghe Tadici”. În tur echipa noastră s-a

Read More…

Volei Municipal Zalău câștigă trei puncte la Dej

Volei Municipal Zalău s-a impus în trei seturi în fața echipei Unirea Dej și a obținut o victorie de trei puncte, după o oră și 27 minute de joc. VMZ: Leonardo Dal Bosco 5 puncte, Răzvan Mihalcea 6 p, Cristian Bartha 4p, Ciprian Matei 17p, Jani Jeliazkov 4p, Miroslav Gradinarov 7p și Spînu Andrei 4p. După victoria de la